• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Wood Paint 0.75L

Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Wood Paint 0.75L

Compare
Water-borne, Wood, Matte

·

Popularity

2573

in

Paint
From 3 payments of £7.66/mo. with
AD

From OnBuy

Rust-Oleum White Kitchen Cupboard Paint in Matt Finish - Cotton (WHITE) 750ml

Free shipping, 2-6 days
£35.28

Wickes

Rust-Oleum Matt Kitchen Cupboard Paint - Cotton - 750ml

Lowest price

·£5.00 shipping
£23.00

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Furniture Wood Paint Chalky White 0.75L
Rust-Oleum Furniture Wood Paint Chalky White 0.75L
£12.26
£16.35/L
Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L
Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L
£40.02
£16.01/L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Lead Wood Paint 0.75L
Trending
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Lead Wood Paint 0.75L
£26.71
£35.61/L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
£100
£20.00/L
Farrow & Ball Hardwick White No 5 2.5L Dead Flat Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Hardwick White No 5 2.5L Dead Flat Wood Paint 2.5L
£69.99
£28.00/L
Farrow & Ball Cornforth White No 228 Flat Eggshell Topcoat Paint 750 ml Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Cornforth White No 228 Flat Eggshell Topcoat Paint 750 ml Wood Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Chalk Wall Paint, Wood Paint, Metal Paint 0.75L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Chalk Wall Paint, Wood Paint, Metal Paint 0.75L
£26.71
£35.61/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Wood Paint 0.75L is £23.00. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Wood Paint 0.75L
BrandRust-Oleum
TypeWood Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2022-12-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume0.75 L
Gloss LevelsMatte
Application SurfaceWood
ColourWhite

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.