• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Bedec Multi Surface Paint Wood Paint, Wall Paint 5L

Bedec Multi Surface Paint Wood Paint, Wall Paint 5L

Compare
Water-borne, Satin

·

Popularity

21619

in

Paint
From 3 payments of £26.16/mo. with
AD

From B&Q

Bedec Multi-Surface Paint Silver Satin - 5L - One Size

Free shipping
£91.56

Freshlick

Bedec MSP Multi Surface Paint, 5L, Silver, Satin

Lowest price

·Free shipping
£78.49

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Chalky Finish In Sage Wall Paint, Wood Paint 2.5L
Rust-Oleum Chalky Finish In Sage Wall Paint, Wood Paint 2.5L
£43.99
£17.60/L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
£100
£20.00/L
Farrow & Ball Calke Green No 34 Flat Eggshell 5L Wood Paint, Wall Paint 5L
Trending
Farrow & Ball Calke Green No 34 Flat Eggshell 5L Wood Paint, Wall Paint 5L
£137
£27.40/L
Bedec MSP Multi Surface Metal Paint, Wood Paint, Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
Trending
Bedec MSP Multi Surface Metal Paint, Wood Paint, Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
£19.95
£26.60/L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Beachcomb Wall Paint, Wood Paint 0.75L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Beachcomb Wall Paint, Wood Paint 0.75L
£26.71
£35.61/L
Rust-Oleum Garden Paint Wall Paint, Wood Paint, Plaster Facade Paint, Metal Paint 0.75L
Rust-Oleum Garden Paint Wall Paint, Wood Paint, Plaster Facade Paint, Metal Paint 0.75L
£20
£26.67/L
Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L
Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L
£40.02
£16.01/L

Product details

Lowest price for Bedec Multi Surface Paint Wood Paint, Wall Paint 5L is £78.49. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameBedec Multi Surface Paint Wood Paint, Wall Paint 5L
BrandBedec
TypeWall Paint, Wood Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2022-12-05

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume5.0 L
Gloss LevelsSatin
ColourSilver
Tinting TypePre-mixed paint

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.