Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Iris Xe Graphics
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for ASUS Mini PC NUC RNUC12WSHV500002I is £550.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | ASUS Mini PC NUC RNUC12WSHV500002I |
| Brand | ASUS |
Product Properties | |
| Type | Barebone |
| Colour | Black |
| Optical Drive | No |
| Operating System | Windows |
Connections | |
| No. of USB-C | 2 pcs |
| Connections | USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| No. of RJ45 (LAN) | 1 pcs |
Display | |
| Touchscreen | No |
| Monitor | No |
Memory | |
|---|---|
| Number of Slots (Total) | 2 |
| Memory Support (max) | 64 GB |
Storage | |
| Hard Drive | SSD, HDD |
Graphics | |
| Graphics Card Intel | Iris Xe Graphics |
Audio | |
| Sound Card | Yes |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Power Supply | |
| PSU Power | 120 W |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-04-02 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .