• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
NINA RICCI

Nina Ricci

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Nina Ricci from different categories. See also Nina Ricci Black Friday offers for 2026 »
Filter
L'Air du Temps EdT
Nina Ricci L'Air du Temps EdT 30ml
£19.89
£663.00/L
9+ stores
Ricci EdP
Nina Ricci Ricci EdP 50ml
£29.90
£598.00/L
4 stores
L'Air du Temps EdT
Nina Ricci L'Air du Temps EdT 100ml
£41.95
£419.50/L
9+ stores
L'Air Du Temps EdP
Nina Ricci L'Air Du Temps EdP 50ml
£39.95
£799.00/L
9+ stores
L'Air du Temps EdP
Nina Ricci L'Air du Temps EdP 100ml
£51.95
£519.50/L
7 stores
Nina Le EdP
Nina Ricci Nina Le EdP 80ml
£51.95
£649.38/L
9 stores
Premier Jour EdP
Nina Ricci Premier Jour EdP 100ml
£45.46
£454.60/L
9+ stores
EdT
Nina Ricci EdT 80ml
£50.95
£636.88/L
9+ stores
EdT
Nina Ricci EdT 50ml
£32.95
£940.20/L
7 stores
Luna EdT
Trending
Nina Ricci Luna EdT 50ml
£35.37
£707.40/L
8 stores
 L'Air Du Paradis EdT
Nina Ricci L'Air Du Paradis EdT 100ml
£39.95
£399.50/L
8 stores
Nina Rose EdT
Nina Ricci Nina Rose EdT 50ml
£33.15
£663.00/L
7 stores
L'Air du Temps EdT
Nina Ricci L'Air du Temps EdT 50ml
£35.40
£708.00/L
9+ stores
Illusion Eau de Parfum
Nina Ricci Illusion Eau de Parfum 50ml
£40.65
£813.00/L
9+ stores
Nina EdT
Nina Ricci Nina EdT 30ml
£28.76
£958.67/L
9 stores
Fleur EdT
Nina Ricci Fleur EdT 80ml
£36.66
£458.25/L
9 stores
Love in Paris EdP
Nina Ricci Love in Paris EdP 50ml
£45.90
£918.00/L
9 stores
L'air Du Temps Gift Set 100ml EDT 75ml Body Lotion
Nina Ricci L'air Du Temps Gift Set 100ml EDT 75ml Body Lotion
£51.40
8 stores
Nina EdT
-19%
Nina Ricci Nina EdT 80ml
£46.95
£586.88/L
5 stores
Nina Fleur EdT
Nina Ricci Nina Fleur EdT 30ml
£25.20
£840.00/L
8 stores
Nina Nature EdT
Nina Ricci Nina Nature EdT 50ml
£32.27
£645.40/L
8 stores
Nina EdT
Nina Ricci Nina EdT 50ml
£46.10
£922.00/L
8 stores
L'Air Du Paradis EdT
Nina Ricci L'Air Du Paradis EdT 50ml
£28.31
£566.20/L
7 stores
Nina Fleur EdT
Nina Ricci Nina Fleur EdT 50ml
£30.06
£601.20/L
7 stores

You’ve viewed 24 out of 194 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.