Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Microsoft Surface Go 10-Inch Touch Screen is £394.96. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Microsoft Surface Go 10-Inch Touch Screen |
| Brand | Microsoft |
Product Properties | |
| Colour | Brown |
| Operating System | Windows |
Camera | |
| Camera Resolution | 8.0 MP |
| Camera Resolution (front) | 5.0 MP |
| No. of Back Cameras | 1 |
| Telephoto Camera | No |
| No. of Front Cameras | 1 |
| Ultra-Wide Angle Camera | No |
Features | |
| Water Resistant | No |
| Keyboard Included | Yes, No |
| Facial Recognition | No |
Connections | |
|---|---|
| Connections | 3.5 mm Jack, USB-C |
| Memory Card Reader | Yes |
Storage | |
| Type of Memory Card | microSD |
| Storage Capacity | 128 GB |
Wireless | |
| Bluetooth | Yes |
| WiDi | No |
| NFC | No |
| Wi-Fi Direct | No |
| Wi-Fi | Yes |
Measures | |
| Width | 245.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-08-31 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .